Bina İnşaatı - TAR-BİR PEYZAJ İNŞAAT
services

Bina İnşaatı

Bina inşaatları alanında uzun yıllardır faaliyet gösteriyor, büyük ölçekli ve başarılı bina projelerine imza atıyoruz. Modern ve estetik tasarımı lüks detaylarla buluşturuyor, üstün mimari teknolojimizi bütün hizmetlerimize yansıtıyoruz.

Değişken ve zorlu koşullara uyum sağlıyor, çağımızın gereklerine adapte olarak yenilikçi çözümler üretiyoruz. Kompleks bina projelerinde yüksek performans gösteriyor, bina inşaat süreçlerinin her aşamasını titizlikle koordine ediyoruz.

Planlama aşamasından başlayarak işin teslimine kadar geçen süre zarfında gelişmiş stratejilerimiz ve etkin iş yönetimimizle projeleri adım adım zirveye taşıyoruz.

İhtiyaç yelpazesi her gün genişlemekte olan inşaat sektöründe amacımız, insan hayatının güvenle, refah içinde ve çevreci disiplinler ışığında devam etmesine yardım etmektir.

Her ayrıntısında ince işçiliğin izlerini taşıyan bina inşaat projelerimizi çağdaş teknolojilerle, gelişmiş donanımlarla ve en iyi malzemelerle hayata geçiriyoruz.

Eğitim ve iş kompleksleri, ortak yaşam alanları başta olmak üzere bütün bina inşaat faaliyetlerinde söz sahibiyiz. Tamamladığımız ve henüz devam eden projelerimizle sektörümüzün lider firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Firmamızın imza attığı bina projelerinin pek çoğu kendi bölgesinde en iyi olmayı başarmıştır. Bazıları ise dünya genelinde sektörünün prestijli yapılarından biri hâline gelmiştir.

Projelerinize sizin kadar önem verecek olan firmamız, bina inşaat işlerinizde yenilikçi teknolojileriyle yanınızda olmaya hazırdır.

Bina İnşaat Çeşitleri

Sözleşmeli projeler ve yatırım projeleri dâhil her türlü bina inşaat hizmetine yönelik çözüm sunuyoruz. Bu konudaki bütün beklentilere profesyonel ve dinamik kadromuzla yanıt veriyoruz.

Bina inşaatları alanında gerçekleştirdiğimiz bazı projeleri şöyle sıralayabiliriz:

·         İş merkezleri

·         Kamu binaları

·         Çok katlı binalar

·         Gökdelenler

·         Alışveriş merkezleri

·         Ofis, iş yeri binaları

·         Endüstriyel tesisler

·         Kentsel gelişim projeleri

·         Tarım ihtiyaçlarına yönelik binalar

·         Konut binaları

·         Pavilion, bloke edilmiş ve merkezi binalar

·         Müze , okul ve kütüphane binaları

·         Motel, otel, fabrika binaları

·         Sanayi binaları

·         Kültürel yapılar

·         Ticari yapılar

·         Spor yapıları

·         İdari yapılar

·         Dînî yapılar

·         Sosyal yapılar

Bina İnşaatı Nasıl Yapılır?

Bina inşaat projeleri pek çok sürecin beraber yürütülmesini gerektirir. Uygulanacak işlemler her projeye göre farklılık gösterir. Bununla birlikte süreç, anahatlarıyla şu işlemleri içine alır:

·         Stratejik planlama

·         İşletim hazırlığı planlaması

·         Fizibilite çalışmaları

·         Tasarım

·         Değer mühendisliği ve inşa edilebilirlik analizi

·         Proje yönetimi

·         Çevre değerlendirmesi

·         İmar planının hazırlanması

·         Risk yönetimi

·         İnşaat sonrası test & devreye alma

Yenilikçi bina projelerinin doğru adresi olan firmamız, sektör lideri projelerin mimarlığını yapar. Özel, vakıf ve resmi bina inşaat faaliyetlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirir.

Pek çok simgesel yapıyı, konut ve kamu binalarını ülkemize kazandıran firmamız, topluma değer katmanın büyük mutluluğu içerisindedir.

Projelerinin tüm fazlarında %100 memnuniyeti temel alan firmamız, varlık gösterdiği her bölgeye huzur, güven ve konfor getirir.

Dayanıklı, yaşanılabilir, ihtişamlı binalarla hayat standartlarını yükselten firmamız, bina inşaatları için en iyi çözüm ortağınızdır.